Hakkımızda

1997 Ekim'in de SEKTÖR BİLGİSAYAR olarak başlayan ticari hayatımız birçok projeyi anahtar teslim şekilde başarıyla tamamlayarak devam etmektedir.

Seri ilan ajanslarına yazılım çözümleri üreterek başladığımız bu yolda, ülkemizin en büyük ulusal gazetelerine yazılımlar üreterek ve entegre iş çözümlerini başarıyla hayata geçirerek devam ettik.

Şirketimiz tarafından geliştirilen AJANS2000 programı Türkiye'de seri ilan ajanslarına yönelik tüm gazeteler tarafından onaylanmış Türkiye’de kullanılan tek yazılım olup, 200'ü aşkın ajans tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Gazetelere yönelik geliştirmiş olduğumuz, SİS2010 programımız Hürriyet, Sabah, Posta, Habertürk, Yeniasır gazetelerinin tüm büro ve bölgelerindeki Reklam Müdürlüklerinde online olarak kullanılmaktadır.

Teknopark'lar için geliştirdiğimiz ARGEPORTAL Yazılımı ile 45 Teknopark da yer alan 3500 firmanın projelerini, personellerini ve yönetimsel süreçlerini Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Portalı ve PDKS ' yazılımlarına entegre olarak tek yazılım üzerinden takip etmektedir.

Teknoloji Transfer Ofislerinin yönetimine için geliştirdiğimiz TTO-BYS Yazılımı ise 22 tane TTO tarafından kullanılmaktadır.

Elde ettiğimiz tecrübeleri en yeni teknolojilerle birleştirerek ihtiyacınıza özel sektörel yazılım çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

Tüm referanslarımızı görmek için tıklayınız.

Hakkımızda ile ilişkili diğer konular